1

Eredményeink

 

Kazinczy szépkiejtési verseny
 

Kazinczy-érmet kaptak: 

2017       Lőrincz Róbert

2010       Kaltenecker Tamás

2003       Potocsny Andor

2000       Magyar Péter

1999       Szappanos Viktor

1996       Deli János

1986       Kelemen István

 

 

Országos, győri döntőbe jutott:


2019       Gulyás Levente

2015       Czibula Mátyás

2014       Bálint György

2012       Pehl Tibor

2010       Pehl Tibor

2008       Kaltenecker Tamás (különdíjas)

2004       Oláh István

2001       Grozdits László

 

 Vissza a lap tetejére

 

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny

 

A 2004/2005-ös tanévben jelentkeztünk először a versenyre.

2019-ben: Csuha Ádám 11.b

2018-ban: Branstetter Gábor 11.c

2017-ben: Szántó Krisztián 12.e (elismerő oklevelet kapott)

2016-ban: Vég Tamás 11.b és Nagy Viktor 9.a (Vég Tamás az Anyanyelvápolók Szövetsége különdíját kapta!)

2015-ben: Balázs Attila 12.a, Nagy Attila 12.a, Major Dominik 10.a

2014-ben: Vámos Levente 13.e  (Anyanyelvápolók Szövetsége különdíját kapta!)

2013-ban: Vámos Levente 12.e 

2012-ben: Vámos Levente 11.e és Illia Krisztofer 10.c

2011-ben: Kiss Ferenc Zsolt 13.e Vámos Levente 10.e

2010-ben: Kiss Ferenc Zsolt 12.e

2009-ben: Bánáti Tamás 13.e és Istvánko Károly 13.e

2008-ban Szilva Tamás 12.a osztályos tanuló jutott be az országos döntőbe.

2008-ban Szilva Tamás 12.a osztályos tanuló jutott be az országos döntőbe.

2005-ben Bach Alexander 11.a osztályos tanuló jutott be először a sátoraljaújhelyi országos döntőbe.

2004-ben Földi Bálint 10.b osztályos tanuló 13. lett a budapesti döntőben, Máthé Attila 10.d osztályos tanuló 14. helyezést ért el.

A verseny iskolai fordulójának lebonyolításáért, a továbbjutó versenyzők felkészítéséért felelős: Hegedűs Judit tanárnő.

 

  Vissza a lap tetejére

 

Implom József helyesírási verseny

 

A fővárosi döntőben szépen szerepeltek a következő tanulók:

2020. Farkas Tamás 10.a (13. helyezés) és Tüll Bence 9.a (18. helyezés)

2019. Gaál Barnabás 10.b

2018. Halmaghi Leilla 9.c

2017. Rozgics Zsolt 12.e (16. helyezés)

2016. Antal Martin 9.b

2015. Bonda Bernát 13.e (14. helyezés)

2014. Kovács Olivér 12.e (13. helyezés)

2013. Bonda Bernát 11.e (7. helyezés)

2012. –

2011. Szabó Márton12.b

2011. Szabó Márton12.b

2010. Rákóczi György 10.e és Fay Kristóf 10.c

2009 . Rákóczi György 9.e (13. hely)

2008. Zell Dávid 11. e és Lenhard Gábor 11.b

2007. Támba Péter 11.a és Tim Gábor 9.a

2006. Máthé Attila 12.d

2005. Máthé Attila 11.d (12. helyezés) és Hegedűs Péter 11.b

A verseny iskolai fordulójának lebonyolításáért, a továbbjutó versenyzők felkészítéséért felelős: Hegedűs Judit tanárnő.

 

 Vissza a lap tetejére

 

Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye

Közlekedésgépész ágazat (2020.)

1. helyezett: Fehér Olivér
6. helyezett: Szabó Kristóf Máté
9. helyezett: Radványi Benedek Ákos
11. helyezett: Koplányi József Benjámin

Közlekedésgépész ágazat (2019.)

5. helyezett: Antal Martin
7. helyezett: Juhász Bálint

Közlekedésgépész ágazat (2018.)

5. helyezett: Kovács Domonkos
8. helyezett: Meichl Péter
10. helyezett: Szeles László
11. helyezett: Vég Tamás
14. helyezett: Lovas Kristóf

Közlekedési alapismeretek (közlekedéstechnika) tantárgy (2017.)

2. helyezett: Lukács Norbert László
5. helyezett: Hegyi Gábor Bence
6. helyezett: Gromann Richárd Gyula
7. helyezett: Fejes Kristóf Csaba
14. helyezett: Dóczi Imre

Közlekedési alapismeretek (közlekedéstechnika) tantárgy (2016.)

3. helyezett: Nagy Attila
6. helyezett: Viktor Patrik
7. helyezett: Tóth Richárd
8. helyezett: Mészáros Dániel
9. helyezett: Tóth István
10. helyezett: Keresztes László
12. helyezett: Czibula Mátyás
13. helyezett: László Bálint
14. helyezett: Pichler Péter
19. helyezett: Nagy Gergő
20. helyezett: Szilágyi Szabolcs

 

Szakmacsoportos szakmai előkészítő érettségi tantárgyak versenye

Közlekedési alapismeretek (közlekedéstechnika) tantárgy (2015.)

1. helyezett: Vámos Levente
2. helyezett: Polenyik Péter
3. helyezett: Brogyánecz Bence
8. helyezett: Bognár Norbert
9. helyezett: Gubis Bence
10. helyezett: Illia Krisztofer
12. helyezett: Parragh Richárd
13. helyezett: Maróti Boglárka
14. helyezett: Kovács Olivér
15. helyezett: Darai Dániel

Közlekedési alapismeretek (közlekedéstechnika) tantárgy (2014)

1. helyezett: Göntér Ábel (13.E)
4. helyezett: Schirger Tamás (13.E)
5. helyezett: Pap Dávid (12.B)
7. helyezett: Csőszi Ádám (12.A)
9. helyezett: Hajagos Gergő (12.B)
11. helyezett: Antal Richárd (12.C)
13. helyezett: Lázár Viktor (12.B)
16. helyezett: Csonki Sándor (12.C)

Közlekedés szakmacsoport (2013)


2. helyezett Mészáros Gergely (13.e)
3. helyezett Nemere István (12.b)
4. helyezett Bári György (13.e)
5. helyezett Erdélyi István Mátyás (13.e)
7. helyezett Landthaller Ede (12.b)

 

 

 Vissza a lap tetejére

 

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny


helyezettek a 2019-2020-as tanévben

 
Autószerelő verseny:
(írásbeli alapján)

 

Antal Martin

(1.)

 

Temesvári Levente

(5.)

 

Antal Péter

(8.)

 
Autóelektronikai műszerész verseny:
(döntő elmaradt)

 

Bilik Lóránt

(1.)

 

Demeter Szabolcs Botond

(3.)

 

Kohán Gergely

(4.)

 
Autótechnikus verseny:
(döntő elmaradt)

 

Györey Géza Arisztid

(1.)

 

Kovács Jenő Dániel

(5.)

 

Varga Balázs

(6.)

 
Alternatív gépjárműhajtási technikus verseny:
(döntő elmaradt)

 

Meichl Péter

(1.)

 

Farkas Dániel

(4.)


helyezettek a 2018-2019-as tanévben

 
Autószerelő verseny:

 

Kun Bence

(1.)

 

Meichl Péter

(2.)

 

Kun Marcell

(3.)

 

Major Dominik

(4.)

 

Kovács Domonkos

(5.)

 

Rashid Hanzla

(6.)

 
Autóelektronikai műszerész verseny:

 

Györey Géza Arisztid

(1.)

 

Kovács Jenő Dániel

(7.)

 

Nagy Kálmán Gyula

(10.)

 
Autótechnikus verseny:

 

Pilinyi László

(1.)

 

Balogh Krisztián

(2.)

 

Marosi Gábor

(3.)

 

Fejes Kristóf

(4.)

 
Alternatív gépjárműhajtási technikus verseny:

 

Hegyi Gábor

(2.)

 

Barcsa László

(4.)

 

Tóth Dávid

(6.)

 

Gyakov Tamás

(7.)

 

Karácsony Szabolcs Tamás

(8.)


helyezettek a 2017-2018-as tanévben

 
Autószerelő verseny:

 

Agárdi-Nagy Bence

(5.)

 

Hegyi Gábor Bence

(7.)

 

Balogh Krisztián

(8.)

 

Marosi Gábor

(10.)

 
Autóelektronikai műszerész verseny:

 

Tóth Dávid

(1.)

 

Baditz Máté

(2.)

 

Karácsony Szabolcs Tamás

(5.)

 
Autótechnikus verseny:

 

Nagy Attila

(1.)

 

Kemény Dávid

(4.)

 

Galamb Viktor Benjámin

(5.)

 

Nagy Soma

(6.)


helyezettek a 2016-2017-es tanévben

 
Autószerelő verseny:

 

Nagy Attila

(1.)

 

Györgypál Vilmos

(4.)

 

Galamb Viktor Benjámin

(5.)

 

Aranyics János

(8.)

 

Tóth István

(9.)

 
Autóelektronikai műszerész verseny:

 

Gyulai Kristóf Antal

(2.)

 

Ferenczi Tivadar Pál

(4.)

 

Kemény Dávid

(5.)

 

Vörös Bence

(6.)

 

Nagy Soma

(7.)

 
Autótechnikus verseny:

 

Brogyánecz Bence

(1.)

 

Soós Bence

(2.)

 

Polenyik Péter

(3.)

 

Juhász Dániel Ferenc

(5.)

 

Keresztesi Péter

(8.)

 

Bíró Gábor

(10.)


helyezettek a 2016-os évben

 Autószerelő 2016.

 

Schirger Tamás

(2.)

 

Kemenczei András

(8.)

 

Janda Tamás

(9.)

 Autótechnikus 2016.

 

Soós Bence

(2.)

 

Csek Márton

(8.)

 

Fenyvesi Gábor

(9.)

 

Brogyánecz Bence

(10.)


helyezettek a 2015-ös évben

 Autószerelő 2015.

 

Kemenczei András

(2.)

 

Schirger Tamás

(3.)

 

Zamecz Norbert

(4.)

 

Pap Péter

(5.)

 

Pap Dávid

(6.)

 Autótechnikus 2015.

 

Molnár Ferenc

(1.)

 

Nemere István

(2.)

 

Landhaller Ede

(5.)

 

Erdélyi István

(6.)

 

Kosár Dániel

(7.)

 

Kodák Márton

(8.)

 

Budavári Csaba

(9.)

 

Gergő József

(10.)

 


helyezettek a 2014-es évben

 Autószerelő 2014.

 

Nemere István Balázs

(2.)

 

Monostori Tamás

(4.)

 

Erdélyi István

(5.)

 

Budavári Csaba

(9.)

 Autótechnikus 2014.

 

Marti Levente

(1.)

 

André Dávid

(2.)

 

Csőke Gábor

(6.)

 

Kotroczó Dávid

(7.)

 

Vampel Richárd

(9.)

 


helyezettek a 2013-as évben

 Autószerelő 2013.

 

Csáky Csaba

(3.)

 

Kiss Ferenc Zsolt

(6.)

 

Fáy Kristóf

(7.)

 

André Dávid

(8.)

 Autótechnikus 2013.

 

Fekete Gergely

(2.)

 

Kotlár Lajos

(3.)

 

Metz Tamás Róbert

(7.)

 

Szőr Olivér Artúr

(8.)

 

Buda Tamás

(11.)

 

helyezettek a 2011-es évben

 Autószerelő 2011.

 

Palkó Dávid

(3.)

 

Kókai József

(5.)

 

Magyar Zoltán

(6.)

 

Lázár Ferenc

(10.)

Autótechnikus 2011.

 

Kiss Zoltán

(1.)

 

Kocsis Áron

(10.)

 

Brezina Márton

(12.)

 

Ujj Tibor

(13.)

 

Donauer Andor

(15.)

 

helyezettek a 2010-es évben

Autószerelő 2010.

 

Kiss Zoltán

(1.)

 

 

 

 

 

helyezettek a 2009-es évben

Közlekedésgépészeti technikus 2009.

 

Mészáros Richárd

(1.)

 

Szabadi Pál

(5.)

 

Bárth Gergő

(6.)

 

 

 

 

 

helyezettek a 2008-as évben

 Autószerelő 2008.

 

Major Gábor

(2.)

 

Mohácsi Tamás

(4.)

 

Szecsődi András

(7.)

 

Huber Viktor

(12.)

Autóelektronikai műszerész 2008.

 

Mészáros Richárd

(1.)

 

Kovács Dávid

(3.)

 

Szabadi Pál

(7.)

 

Kosztolányi Tamás Dávid

(8.)

 

Somodi Dávid

(10.)

 

Naményi Zoltán

(14.)

Közlekedésgépészeti technikus 2008.

 

Róth Attila

(3.)

 

Bognár Dániel

(4.)

 

Peller István

(5.)

 

Gubik Balázs

(8.)

 

Nagy Zsolt

(9.)

 

helyezettek a 2007-es évben

 Autószerelő 2007.

 

Peller István

(4.)

 

Monori László

(13.)

Autóelektronikai műszerész 2007.

 

Gondi Péter

(6.)

 

Gubik Balázs

(8.)

Közlekedésgépészeti technikus 2007.

 

Szabó Zoltán

(2.)

 

Frankó Péter

(3.)

 

Horváth Ferenc

(4.)

 

Kamocsai Ferenc

(5.)

 

Hetzmann Dániel

(11.)

 

helyezettek a 2006-os évben

 Autószerelő 2006.

 

Lázár Gergely

(11.)

 

Gyöngyösi Dávid

(12.)

Autóelektronikai műszerész 2006.

 

Frankó Péter

(1.)

 

Kamocsai Ferenc

(4.)

 

Horváth Ferenc

(6.)

Közlekedésgépészeti technikus 2006.

 

Berényi Zoltán

(1.)

 

Dósa Richárd

(2.)

 

Hangya Gábor

(3.)

 

Bundik Lajos

(4.)

 

Szilvási András

(5.)

 

helyezettek a 2005-ös évben

 Autószerelő 2005.

 

Pátzius Károly

(6.)

Autóelektronikai műszerész 2005.

 

Dósa Richárd

(5.)

 

Szilvási András

(7.)

 

Hangya Gábor

(9.)

 

Berényi Zoltán

(11.)

Közlekedésgépészeti technikus 2005.

 

Lehoczki Pál

(7.)

 

Verdes Zsolt László

(8.)

 

Bozsik Barnabás

(11.)

 

Szalai János

(12.)

 

helyezettek a 2004-es évben

 Autószerelő 2004.

 

Szalai János

(2.)

 

Bozsik Barnabás

(6.)

 

Lehoczki Pál

(7.)

 

Verdes Zsolt

(10.)

Autóelektronikai műszerész 2004.

 

Lászka László

(9.)

Közlekedésgépészeti technikus 2004.

 

Kalmár Attila

(2.)

 

Udvari Viktor

(3.)

 

Borbély Gábor

(7.)

 

Horváth István

(9.)

 

helyezettek a 2003-as évben

 Autószerelő 2003.

 

Orosz Norbert

(3.)

 

Horváth Imre

(4.)

 

Horváth Zoltán

(11.)

Autóelektronikai műszerész 2003.

 

Kalmár Attila

(2.)

 

Kozma Péter

(5.)

 

Udvari Viktor

(6.)

 

Varga Ádám

(7.)

 

Harangi Tamás

(8.)

 

helyezettek a 2000-es évben


Golumba János


(2.)

Polgár László

(3.)

Fazekas Csaba

(8.)

Úti Gábor

(10.)

Móricz János

(17.)

Czimbalmos Péter

(26.)

 

helyezettek a 1999-es évben


Gaál Péter


(5.)

Sóki Roland

(7.)

 

helyezettek a 1998-as évben


Szüllő Szabolcs


(4.)

Kéméndi Róbert

(6.)

Szabados György

(10.)

 

helyezettek a 1997-es évben


Csiszár Balázs


(3.)

Tóth Sándor

(8.)

Vörös Gábor

(11.)

Pinelli László

(13.)

Váradi Csaba

(14.)

 

helyezettek a 1996-os évben


Majosházi Péter


(1.)

Illés András

(5.)

Bihari Zoltán

(8.)

Kondás Gergely

(9.)

Ferentzi Csegő

(12.)

Hegedűs Kristóf

(15.)

 

helyezettek a 1995-ös évben


Makai Attila


(1.)

Ormos Attila

(10.)

 

helyezettek a 1994-es évben


Hársfalvi Péter


(9.)

 

helyezettek a 1993-as évben


Naményi Dénes


(1.)

Bognár Gábor

(6.)

 

helyezettek a 1992-es évben


Tóth Gábor


(2.)

Agg Endre

(5.)

helyezettek a 1991-es évben


Kosik Béla


(2.)

Molnár Attila

(7.)

helyezettek a 1990-es évben


Pataki Nándor


(4.)

Lévay Károly

(5.)

Vörös Róbert

(10.)

 

helyezettek a 1989-es évben


Szabados Gergely


(3.)

Kovács Zsolt

(5.)

 

helyezettek a 1988-as évben


Szabó István


(3.)

Fehér Nándor

(7.)

 

helyezettek a 1987-es évben


Mihalecz Károly


(1.)

Semsey Ákos

(8.)

 

helyezettek a 1986-os évben


Nagy Lajos


(11.)

 

helyezettek a 1985-ös évben


Kucsera Tibor


(4.)

Pap Tibor

(9.)

 

helyezettek a 1984-es évben


Siklósi László


(9.)

 

helyezettek a 1983-as évben


Zsótér Ferenc


(2.)

Fenyvesi Tamás

(6.)

Biber Attila

(9.)

 Vissza a lap tetejére

 

Szakmai Középiskolákért Kulturális
Egyesület országos döntői

(rendelkezésre álló információink alapán)


Történelmi témájú versenyek

Év Verseny típusa Helyezés Díjazottak
2019 Magyarok Európában 3. Brtka Viktor, Kolozsvári Lajos, Maruzsi Máté
(9. évf.)
2019 Magyarok Európában 10. Elek Ákos, Kőszegi Roland, Oláh Zoltán
(11. évf.)
2018 Magyarok Európában 2. Kun Marcell, Szabó Péter, Szeles László
(12. évf.)
2018 A magyarországi cigány-roma nemzetiségek 2. Bernát Alex, Nemetz-Studer Dávid. Bolyky-Gergely Barna
(9. évf.)
2017 Örökségünk ‘48 4. Vég Tamás, Szűcs Tamás, Kovács Domonkos
(12. évf.)
2017 Örökségünk ‘48 9. Hegyi Gábor, Parragh Dóra, Siska Máté
(12. évf.)
2017 Magyarok Európában 9. Kun Marcell, Szabó Péter és Szeles László
(11. évf.)
2016 Örökségünk ‘48 3. Viktor Patrik, László Bálint, Galamb Viktor
(12. évf.)
2016 Magyarok Európában 6. Kun Marcell, Szeles László, Szabó Péter
(10. évf.)
2015 Magyarok Európában 9. Kun Marcell, Osbáth Olivér, Topánka Ádám
(9. évf.)
2015 Magyarok Európában 12. Kurfis Máté, Szeles László, Szabó Péter
(9. évf.)
2015 Örökségünk’48 7. Viktor Patrik, Galamb Viktor, László Bálint
(11. évf.)
2014 Örökségünk’48 4.  
2012 Magyarok Európában 7. Göntér Ábel, Schirger Tamás, Molnár Dávid
(13. évf.)
2010 Örökségünk’48 10. Házy Benedek, Hegedűs Tibor, Ujvári Kristóf
(13. évf.)
2010 Örökségünk’48 13. Kaltenecker Tamás, Istvánko Károly, Szabó Árpád
(13. évf.)
2010 Európai Unió? 11. Dobóczi Zsolt, Magi Tibor, Bak Norbert
2009 Örökségünk’48  
Buda Tamás, Mallár Tamás, Szőr Olivér
2009 Európai Unió  
Kardos Norbert, Kertész Ferenc, Serfőző Attila
2009 Európai Unió   Berzlánovich István, Teplán Tamás, Varga Bálint
2008 Örökségünk’48 11. Fejes Kristóf, Hackl Gergő, Mallár Tamás
2005 Magyarország az én hazám 4.? Kálnay Péter, Pék Árpád, Gondi Péter
2005 Örökségünk’48 10. Mihalik Ádám, Szmoleniczki András, Vincze Gergő

Vers- és prózamondó verseny

Év Verseny típusa Helyezés Díjazottak
2018 Kárpát-medencei vers-
és prózamondó verseny
3. Szivek Tamás
2016 dicsérő oklevél Szivek Tamás, Ványi Géza
2014 különdíj Rédei Gergő
2012 2. Solymosi Roland
2010 3. Szőllősi Bertold
2010 különdíj Kulcsár Márk
2008 3. Istvánkó Károly
2006 különdíj Vados Péter

„ARC” színjátszó fesztivál

Év Verseny típusa Helyezés Díjazottak
2013 kecskeméti színjátszó fesztivál bronz minősítés A Fáy színjátszó társasága
2012 gyomaendrődi színjátszó fesztivál különdíj A Fáy színjátszó társasága

 

 Vissza a lap tetejére

 

Sportolóink eredményei

(rendelkezésre álló információink alapán)


Bolyky-Gergely Barna
3. helyezett, kajak-kenu
2020, MDSZ kajak-kenu magyar bajnokság

Fáy kosárlabda csapata
3. helyezett, kosárlabda
2009, Országos SZODSE Bajnokság

3. helyezett, kosárlabda
2008, Országos SZODSE Bajnokság

Fáy labdarúgó csapata
4. helyezett, kispályás labdarúgás
2015, Budapesti Coca Cola Bajnokság

3. helyezett, kispályás labdarúgás
2014, Budapesti Coca Cola Bajnokság

2. helyezett, kispályás labdarúgás
2012, Budapesti Coca Cola Bajnokság

4. helyezett, kispályás labdarúgás
2011, Budapesti Coca Cola Bajnokság

2. helyezett, kispályás labdarúgás
2010, Budapesti Coca Cola Bajnokság

3. helyezett, labdarúgás
2009, Budapesti SZODSE Bajnokság

3. helyezett, labdarúgás
2008, Budapesti SZODSE Bajnokság

2. helyezett, kispályás labdarúgás
2005-2006, Budapest Bajnokság

2. helyezett, kispályás labdarúgás
2003-2004, Budapest Bajnokság

Fáy sakkcsapat
1. helyezett, sakk
2006, Budapesti SZODSE Bajnokság

Gaál Pál
9. helyezett, gokart (Rotax Max kategória)
2005, Országos Bajnokság

Glück Géza
6. helyezett, taekwondo
2005, Európa-bajnokság

2. helyezett, taekwondo (csapatérem)
2004, Világbajnokság

Juhász Dániel
3. helyezett, súlylökés
2000, Országos Ifjúsági Súlylökő Bajnokság

Kanyik Antal
abszolút 2. helyezett, autóverseny
2005, Magyar Rally2 Bajnokság (országos)

1. helyezett (bajnok), autóverseny
2004, Eutrade Lada Kupa (országos)

Kosovics Ádám
3. helyezett, birkózás
2020, MDSZ birkózó magyar bajnokság

Líbor Levente, Líbor Máté
1. helyezett, strandröplabda
2010, Budapesti Középiskolai Bajnokság

Lugosi Richárd
2. helyezett, négypár-evezősök
2000, Budapest Bajnokság

Lugosi Roland
2. helyezett, egypárevezős (6000 m)
2005, Országos Bajnokság

Molnár Zsolt
3. helyezett, karate küzdelem
2008, Italy Open Nyílt Karate Világbajnokság

4. helyezett, kickbox
2008, Italy Open Nyílt Karate Világbajnokság

Reiter László
4. helyezett, cselgáncs
2000, Európa-bajnokság

3. helyezett, cselgáncs
2000, Cselgáncs Világkupa

Szabó György
1. helyezett, birkózás
2000, Extraliga (csapatbajnokság)

Tóth Dániel
1. helyezett, sportlövészet
2020, MDSZ sportlövő magyar bajnokság

3. helyezett, légpuska 20 lövés
2018, Diákolimpia országos döntő

3. helyezett, légpisztoly 20 lövés
2018, Középiskolások Országos Bajnoksága

2. helyezett, légpuska 20 lövés
2018, Középiskolások Országos Bajnoksága

1. helyezett, légpisztoly 20 lövés
2017, Középiskolások Országos Bajnoksága

3. helyezett, légpuska 20 lövés
2017, Középiskolások Országos Bajnoksága

2. helyezett, légpuska 20 lövés
2017, Középiskolás Budapest Bajnokság

3. helyezett, légpisztoly 20 lövés
2017, Középiskolás Budapest Bajnokság

2. helyezett, légpuska 20 lövés
2016, Középiskolás Budapest Bajnokság


 Vissza a lap tetejére

 

Matematika versenyek

(rendelkezésre álló információink alapán)


Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

Év Országos eredmény Budapesti eredmény Korcsoport Versenyző
2019 45. 9. 11. osztály Juhász Kristóf
2018 18. 6. 9. osztály Hegedűs Gergely
2017 29. 9. 11. osztály Kreisz Tamás
2015 6. 1. 12. osztály Vámos Levente
2013 50. 5. 10. osztály Vámos Levente
2013 47. 6. 9. osztály Tóth Richárd
2012 15. 3. 12. osztály Bak Norbert
2012 33. 5. 11. osztály Vigh Dániel
2008 7. 12. osztály Mráz Dávid
2003 4. 1. 9. osztály Szabadi Pál

Bolyai Matematika Csapatverseny

Év Országos eredmény Budapesti eredmény Korcsoport Versenyzők
2020 13. 12.d osztály Fehér Olivér, Czifferszky Tamás, Radványi Benedek, Koplányi József
2019 6. 11. osztály Czifferszky Tamás, Fehér Olivér, Nagy Benjamin, Radványi Benedek
2019 10. 11. osztály Antal Norbert, Gulyás Levente, Oláh Zoltán
2017 6. 12. osztály Gromann Richárd, Hugyecz Péter, Rozgics Zsolt, Sztupkay Richárd
2017 7. 11. osztály Ádám Krisztofer, Meichl Péter, Leviczki Gergő, Lovas Kristóf
2016 8. 11. osztály Balogh Levente, Gromann Richárd, Hugyecz Péter, Rozgics Zsolt
2016 5. 10. osztály Ádám Krisztofer, Meichl Péter, Kelecsényi Balázs, Lovas Kristóf
2015 8. 1. 12. osztály Bonda Bernát, Maróti Boglárka, Gubis Bence, Vámos Levente
2015 5. 1. 9. osztály Lovas Kristóf, Meichl Péter, Raffael Milán, Tönköl Viktor


 Vissza a lap tetejére

 

Egyéb eredményeink

(rendelkezésre álló információink alapán)



2019

Verseny: Deutscholympiade
Területe: -
Eredmény: 8-12. hely között végeztek
Versenyző/csapat: 2 fős csapat (Gulyás Zsombor – Neer Bálint 10.a)

2018

Verseny: Autótechnika Országos Tanulmányi Verseny
Területe: országos
Eredmény: vándorkupa
Versenyző/csapat: A legeredményesebb iskola

2017

Verseny: Autótechnika Országos Tanulmányi Verseny
Területe: országos
Eredmény: vándorkupa
Versenyző/csapat: A legeredményesebb iskola

2016

Verseny: Autótechnika Országos Tanulmányi Verseny
Területe: országos
Eredmény: vándorkupa
Versenyző/csapat: A legeredményesebb iskola

Verseny: „Így írtok ti”
Területe: főváros
Eredmény: különdíj
Versenyző/csapat: Barócsy Péter

Verseny: Katasztrófavédelmi verseny
Területe: főváros
Eredmény: 2. helyezett
Versenyző/csapat: Meichl Péter, Rashid Hanzla, Leviczky Gergő, Kelecsényi Balázs

Verseny: BRFK – kihívás napja
Területe: főváros
Eredmény: 3. helyezett
Versenyző/csapat: Czurkó Bence, Madarász Mátyás, Nagy László, Polenyik Patrik

2015

Verseny: Autótechnika Országos Tanulmányi Verseny
Területe: országos
Eredmény: 3. helyezett
Versenyző/csapat:

Verseny: Tudományos diákkör
Területe: Dél-Budai TISZK
Eredmény: 3. helyezett
Versenyző/csapat: Viktor Patrik

Verseny: Katasztrófavédelmi verseny
Területe: főváros
Eredmény: 2. helyezett
Versenyző/csapat: Meichl Péter, Nagy Dávid, Schäffer Gábor, Rashid Hanzla

2014

Verseny: Katasztrófavédelmi verseny
Területe: főváros
Eredmény: 2. helyezett
Versenyző/csapat: Kabai István, Gulyás Dávid, Hegyi Gábor

Verseny: Pályaválasztási Kiállítás
Területe: főváros
Eredmény: kupa
Versenyző/csapat:

2013

Verseny: Pályaválasztási Kiállítás
Területe: főváros
Eredmény: kupa
Versenyző/csapat:

2012

Verseny: Pályaválasztási Kiállítás
Területe: főváros
Eredmény: kupa
Versenyző/csapat:

Verseny: Rajz- és fotóverseny
Területe: Dél-Budai TISZK
Eredmény: 3. helyezett
Versenyző/csapat: Hegedűs Tibor

2011

Verseny: Tudományos diákkör
Területe: Dél-Budai TISZK
Eredmény: 2. helyezett
Versenyző/csapat: Schirger Tamás

Verseny: Tudományos diákkör
Területe: Dél-Budai TISZK
Eredmény: 5. helyezett
Versenyző/csapat: Fáy Kristóf

2010

Verseny: Járműtechnikai Országos Szakmai Tanulmányi Vetélkedő
Területe: országos
Eredmény: kupa
Versenyző/csapat: Legjobb iskolájának és felkészítő tanároknak

Verseny: Könyvtári – informatikai alkalmazói verseny
Területe: főváros
Eredmény: 3. helyezett
Versenyző/csapat: Polgár Tamás

Verseny: Informatikai alkalmazói verseny
Területe: főváros
Eredmény: 3. helyezett
Versenyző/csapat: Kotroczó Dávid

Verseny: Bosch verseny (AOE szervezte)
Területe: országos
Eredmény: 2. helyezett
Versenyző/csapat: Koncz Gábor, Bilki Viktor, Juhász Dániel

2009

Verseny: Bosch verseny (AOE szervezte)
Területe: országos
Eredmény: 2. helyezett
Versenyző/csapat: Szecsődi András, Kovács Dávid, Bach Alexander

Verseny: Budapest Komplex Tanulmányi Verseny
Területe: főváros
Eredmény:
Versenyző/csapat: Bánk Richárd, Kotlár Lajos, Kovács Zsolt, Mervó Balázs

Verseny: Pest – Buda Petőfije
Területe: főváros
Eredmény: 5. helyezett
Versenyző/csapat: Lukács Ákos, Hegedűs Róbert, Kulcsár Márk, Ágoston Gergő

2008

Verseny: Fővárosi szakmai tanulmányi verseny
Területe: főváros
Eredmény: 1. helyezett
Versenyző/csapat: Szilva Tamás

Verseny: Fővárosi szakmai tanulmányi verseny
Területe: főváros
Eredmény: 3. helyezett
Versenyző/csapat: Kókai József

2007

Verseny: Formációs Európa-bajnokság
Területe: Európa
Eredmény: 1. helyezett
Versenyző/csapat: Felföldi Attila (Botafogó táncegyüttessel)

Verseny: Véradásért
Területe: kerületi
Eredmény: 1. helyezett
Versenyző/csapat:

2006

Verseny: Véradás, „Minta Iskola”
Területe: kerületi
Eredmény:
Versenyző/csapat: Fáy diákjai

Verseny: Elsősegélynyújtó verseny
Területe: főváros
Eredmény: 2. helyezett
Versenyző/csapat:

2004

Verseny: DUE XI. Országos Ifjúsági Sajtófesztivál
Területe: országos
Eredmény: elismerő oklevél
Versenyző/csapat: FIRKA

Verseny: Véradás - Legtöbb véradót szervező iskola
Területe: kerületi
Eredmény: 2. helyezett
Versenyző/csapat: Fáy diákjai

2003

Verseny: Ford szakmai verseny
Területe: országos
Eredmény:
Versenyző/csapat: Koza Benedek

Verseny: II. Aral Országos Autótechnikai Szakmai Vetélkedő
Területe: országos
Eredmény: 1. helyezett
Versenyző/csapat: Gódor Péter, Gyenes József, Udvari Viktor

Verseny: II. Aral Országos Autótechnikai Szakmai Vetélkedő
Területe: országos
Eredmény: 2. helyezett
Versenyző/csapat: Burkodi Ferenc, Horváth István, Weinecker Gábor

Verseny: II. Aral Országos Autótechnikai Szakmai Vetélkedő
Területe: országos
Eredmény: 4. helyezett
Versenyző/csapat: Kalmár Attila, Kozma Péter, Varga Ádám

2002

Verseny: Véradás, „Minta Iskola”
Területe: kerületi
Eredmény: 2. helyezett
Versenyző/csapat: Fáy diákjai

2001

Verseny: Fővárosi szakmai tanulmányi verseny
Területe: főváros
Eredmény: 2. helyezett
Versenyző/csapat: Horváth Zoltán

Verseny: Fővárosi szakmai tanulmányi verseny
Területe: főváros
Eredmény: 3. helyezett
Versenyző/csapat: Orosz Norbert

Verseny: Fővárosi szakmai tanulmányi verseny
Területe: főváros
Eredmény: 4. helyezett
Versenyző/csapat: Horváth Imre

Verseny: Véradás, „Minta Iskola”
Területe: kerületi
Eredmény: 1. helyezett
Versenyző/csapat: Fáy diákjai

2000

Verseny: Budapest Komplex Tanulmányi Verseny
Területe: főváros
Eredmény: 5. helyezett
Versenyző/csapat: Bokros Gábor

Verseny: Budapest Komplex Tanulmányi Verseny
Területe: főváros
Eredmény: 7. helyezett
Versenyző/csapat: Geyer Zsolt

Verseny: Budapest Komplex Tanulmányi Verseny
Területe: főváros
Eredmény: 8. helyezett
Versenyző/csapat: Rózsahegyi Ádám

Verseny: Véradás, „Minta Iskola”
Területe: kerületi
Eredmény: 1. helyezett
Versenyző/csapat: Fáy diákjai

 

 Vissza a lap tetejére