1

OSZTV 2009/2010-es tanév

A 2009/2010-es tanév

Ebben az évben április 7-8-9.-én a közlekedés szakmacsoport döntőjét a Fáy-ban rendezték. Első ízben került sor a modulrendszerű versenyre.

Az alábbiakban ismertetjük az eredményeket, képeket mutatunk a versenyről és a kísérő rendezvényekről (előadás az autóbontásról, városnézés, műsoros vacsora a kísérő tanárok és a versenybizottság részére, állófogadás).

Eredmények versenycsoportonként:

Közlekedéstechnikai szerelő
(A névrekattintva az eredményhirdetésen készült kép lesz látható.)

Helyezés Név Szakképesítés Iskola neve Város
1.
Kiss Zoltán autószerelő Fáy András Közlekedésgépészeti Műszaki Szakközépiskola Budapest
2.
Veres János repülőgép-szerelő Kossuth Lajos Kéttannyelvű Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola Budapest
3.
Csóka Zoltán autószerelő Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola Veszprém
4.
Rusai Péter Pál autószerelő Madách Imre Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Gödöllő
5.
Gyapjas Máté autószerelő Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Miskolc
6.
Langó Tamás autószerelő Kecskeméti Műszaki Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium Kecskemét
7.
Kelemen Gábor autószerelő Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Szolnok
8.
Szerényi János autószerelő Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Szolnok
9.
Tóth László autószerelő Madách Imre Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Gödöllő
10.
Németh Csaba autószerelő Klapka György Szakközép- és Szakiskola, Általános Iskola és Speciális Szakiskola Jászberény

 
 
 

Autóelektronikai műszerész - repülőgép műszerész

Helyezés Név Szakképesítés Iskola neve Város
1.
Bagoly Richárd Repülőgép-műszerész Kossuth Lajos Kéttannyelvű Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola Budapest
2.
Kereskai Gergely Repülőgép-műszerész Kossuth Lajos Kéttannyelvű Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola Budapest
3.
Szijártó Anna Repülőgép-műszerész Kossuth Lajos Kéttannyelvű Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola Budapest
4.
Hauck László Autóelektronikai műszerész Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola Veszprém
5.
Balázs Norbert Autóelektronikai műszerész Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Miskolc
6.
Bálint Róbert Autóelektronikai műszerész Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Szolnok
7.
Jana Ferenc István Autóelektronikai műszerész Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Szolnok
8.
Szórádi Géza Autóelektronikai műszerész Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola Veszprém
9.
Kurucz Zoltán Autóelektronikai műszerész Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Miskolc
10.
Zsigmond Dávid Repülőgép-műszerész Kossuth Lajos Kéttannyelvű Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola Budapest

  
 
  

Autótechnikus

Helyezés Név Szakképesítés Iskola neve Város
1.
Révész Gábor Autótechnikus Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium Nyíregyháza
2.
Rapp Tamás Autótechnikus 500. Sz. Angster József Szakképző Iskola Pécs
3.
Boros Péter Autótechnikus Brassai Sámuel Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola Debrecen
4.
Hollósi Ádám Autótechnikus 500. Sz. Angster József Szakképző Iskola Pécs
5.
Földvári Milán Autótechnikus 500. Sz. Angster József Szakképző Iskola Pécs
6.
Balog Gábor Autótechnikus Jelky András Szakképző Iskola és Kollégium Baja
7.
Bakonyi Balázs Autótechnikus Cserháti Sándor Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Nagykanizsa
8.
Simon Péter Autótechnikus Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Miskolc
9.
Molnár Zoltán Autótechnikus Cserháti Sándor Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Nagykanizsa
10.
Sipos Károly Zoltán Autótechnikus Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Miskolc

Vasútüzemvitel-ellátó

Helyezés Név Szakképesítés Iskola neve Város
1.
Kovács Dóra vasútüzemvitel-ellátó Kandó Kálmán Közlekedési Szakközépiskola és Gimnázium és Dr. Béres József Kollégium Záhony
2.
Ladányi Ferenc vasútüzemvitel-ellátó Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskola Miskolc
3.
Sárosi Péter vasútüzemvitel-ellátó Apáczai Csere János Szakközépiskola Dombóvár
4.
Baán Klaudia vasútüzemvitel-ellátó Kandó Kálmán Közlekedési Szakközépiskola és Gimnázium és Dr. Béres József Kollégium Záhony
5.
Pál Imre György vasútüzemvitel-ellátó Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskola Miskolc
6.
Péter László vasútüzemvitel-ellátó Kandó Kálmán Közlekedési Szakközépiskola és Gimnázium és Dr. Béres József Kollégium Záhony
7.
László Kitti vasútüzemvitel-ellátó Kandó Kálmán Közlekedési Szakközépiskola és Gimnázium és Dr. Béres József Kollégium Záhony
8.
Bodnár János vasútüzemvitel-ellátó Bercsényi Miklós Közlekedési Szakközépiskola Győr
9.
Szaláczi Györgyi vasútüzemvitel-ellátó Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskola Miskolc
10.
Frisch Ádám vasútüzemvitel-ellátó Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola Újszász

Közúti közlekedésüzemvitel-ellátó

Helyezés Név Szakképesítés Iskola neve Város
1.
Páni Ádám János Közúti közlekedés-üzemvitel-ellátó Bercsényi Miklós Közlekedési Középiskola, Szakiskola és Sportiskolai Módszertani Központ Győr
2.
Borásos Gábor Közúti közlekedés-üzemvitel-ellátó Bercsényi Miklós Közlekedési Középiskola, Szakiskola és Sportiskolai Módszertani Központ Győr
3.
Bakos Péter Szállítmányozási ügyintéző Váci Mihály Ipari Szakképző Iskola és Kollégium Székesfehérvár
4.
Ritecz Dávid Szállítmányozási ügyintéző Brassai Sámuel Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola Debrecen
5.
Varga Dániel Közúti közlekedés-üzemvitel-ellátó Bercsényi Miklós Közlekedési Középiskola, Szakiskola és Sportiskolai Módszertani Központ Győr
6.
Kiss Csaba Közúti közlekedés-üzemvitel-ellátó Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Szolnok
7.
Karkus Róbert Közúti közlekedés-üzemvitel-ellátó Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Szolnok
8.
Csák Viktor Közúti közlekedés-üzemvitel-ellátó Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Szolnok
9.
Egri Dávid Közúti közlekedés-üzemvitel-ellátó Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Szolnok
10.
Győr Ferenc Közúti közlekedés-üzemvitel-ellátó Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Szolnok

Kereskedelmi-marketing, üzleti adminisztrációs szakmacsoport

Helyezés Név Szakképesítés Iskola neve Város
1.
Siska Norbert Postai ügyintéző Fáy András Közgazdasági, üzleti és Postai Szakközépiskola Sopron
2.
Nagy Evelin Postai ügyintéző Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola Debrecen
3.
Basa Tünde Postai ügyintéző Szolnoki Szolgáltatási Szakközép-és Szakiskola Vásárhelyi Pál Közgazdasági és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Tagintézmény Szolnok
4.
Balázs Rebeka Postai ügyintéző Terézvárosi Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola Belvárosi Térségi Integrált Szakképző Központ Budapest
5.
Lajdi Krisztina Postai ügyintéző Apáczai Csere János Bölcsőde, óvoda általános és Középiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium Egységes Iskolai Intézményegysége Dombóvár
6.
Kohl Katalin Postai ügyintéző Béri Balogh Ádám Gimnázium, Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola Vasvár
7.
Nagy Orsolya Postai ügyintéző Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola Debrecen
8.
Szilvássy Éva Postai ügyintéző Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola Debrecen
9.
Papp Anita Postai ügyintéző Szolnoki Szolgáltatási Szakközép-és Szakiskola Vásárhelyi Pál Közgazdasági és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Tagintézmény Szolnok
10.
Szabó Szilvia Postai ügyintéző Szolnoki Szolgáltatási Szakközép-és Szakiskola Vásárhelyi Pál Közgazdasági és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Tagintézmény Szolnok

 

 
Néhányan a versenybizottságból és a szervezők közül

Az eredményhirdetés képei:

  
Pletser József, a Fáy igazgatója köszönti a résztvevőket.
     
Papp Balázs gitározik, Kulcsár Márk szaval, Papp Gábor és Rakó László trombita duója, Kiss Zoltán és Papp Arnold verset mond.
A műsort összeállította és konferált Csókásné Gémesi Ildikó.

Csóti Ferenc vezető főtanácsos (KHEM) versenyértékelője.

Vándorserleget kap:

  
Fáy A. Közg., üzleti és Postai SzKI, Bethlen G. Közg. SzKI és Szakiskola, Kossuth L. Kéttannyelvű Főv. Gyakorló Műsz. SzKI és Szakiskola

A Maróti Könyvkiadó ajándékkönyveket ad át:

  
Fáy A. Műsz. SzKI, Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola, Bánki Donát Műsz. Középiskola

 

A kísérő rendezvényeken készült képek


Újsághy Zsófia (Budapesti Műszaki Egyetem) előadása az autóbontásról.
A prezentáció megtekinthető itt.

   
Képek a műsoros estről.
Tóth Károly énekel, gitározik és szájharmonikázik, Csókásné Gémesi Ildikó történetet mond, Szalai László Romhányi verseket mond.

 
Képek a versenybizottság és a kísérőtanárok részére rendezett vacsoráról.

 
Városnézés idegenvezetővel.


 
Képek az állófogadásról.