Fáy András  Közlekedésgépészeti,

Műszaki Szakgimnáziumának honlapján!

Szakmai Kedvcsináló Foglalkozás

Kedves Nyolcadikos Diákok, Tisztelt Szülők!

Örömmel várjuk mindenkit a szakmai kedvcsináló foglalkozásainkra, amelynek célja, hogy a pályaválasztás előtt álló diákok egy kicsit belekóstolhassanak az autójavító szakmákba. E két délutáni alkalommal az iskola tanműhelyeiben az idén végzős diákjaink tartanak bemutató órákat a látogatók bevonásával. Egy-egy műhelyben csak egy tanórát maradnak, mert a célunk, hogy minél több műhelyt és az abban folyó munkát meg tudjuk mutatni. Ez kiváló lehetőség azoknak is, akik lemaradtak a nyitott hétről, de szeretnének velünk megismerkedni.
Helyszín: 1095 Budapest, Mester utca 60-62.
Időpontok: 2018. december 10., hétfő és december 12., szerda. Mindkét nap 14:30-18:15-ig.
A két délután más műhelyekbe mennek a diákok, így célszerű mindkettő alkalommal eljönni.